Τοποθέτηση εργάτη σε Τ3 Syncro

Άβαταρ μέλους
T3syncrocamper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 2083
Εγγραφή: Δευ 25 Ιούλ 2011 3:06 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Τοποθέτηση εργάτη σε Τ3 Syncro

Δημοσίευση από T3syncrocamper »

Σκέφτομαι να βάλω εργάτη (8000 lib) στο αμάξι, κάτω-μέσα στη μούρη και να βγάλω τη γλυστιέρα στον προφυλακτήρα (γλυστιέρα, όχι ραουλιέρα, γιατί θα είναι με σχοινί και όχι με συρματόσχοινο). Το έχει κάνει κανείς; Πρέπει να προσέξω κάτι; Σκέφτομαι να κάνω αυτό:
69243832_987972314877954_8937987040464596680_n.jpg
αλλά με γλυστιέρα
imagesXF3FFRN3.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Born to ruuuunnn!!!!
Άβαταρ μέλους
t3 syncro tool
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3124
Εγγραφή: Πέμ 29 Δεκ 2011 10:20 am
Τοποθεσία: Αθήνα-Ν.Ιωνία
Επικοινωνία:

Re: Τοποθέτηση εργάτη σε Τ3 Syncro

Δημοσίευση από t3 syncro tool »

Εγώ με αυτόν τον "εσωτερικό" εργάτη ποτέ δέν κατάλαβα πώς φτάνεις τον μοχλό απεμπλοκής αφού είναι κρυμμένος.
Volkswagen. Turning owners into mechanics for over 50 years....!!!!!!!!!!!!
T3 Syncro 14" 2.1 DJ
Άβαταρ μέλους
T3syncrocamper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 2083
Εγγραφή: Δευ 25 Ιούλ 2011 3:06 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Τοποθέτηση εργάτη σε Τ3 Syncro

Δημοσίευση από T3syncrocamper »

Σε αυτή την περίπτωση Μπάμπη, τον έχεις πάντα μπλοκαρισμένο, και το αμόλημα γίνεται με υπομονή, με την ταχύτητα που σου δίνει ο εργάτης (ίδια με το τράβηγμα). Εκτός από τον χρόνο, χάνεις και ρεύμα μπαταρίας. Δεν μπορείς να τάχεις όλα, δυστυχώς! Με κρυμμένο τον εργάτη όμως είσαι νόμιμος, περνάς ΚΤΕΟ και δεν έχεις συνέπειες σε περίπτωση ατυχήματος...
Born to ruuuunnn!!!!
T3syncro 991
Δημοσιεύσεις: 355
Εγγραφή: Τετ 08 Απρ 2015 3:27 pm

Re: Τοποθέτηση εργάτη σε Τ3 Syncro

Δημοσίευση από T3syncro 991 »

thumbnail.1png.png
thumbnail4.png
thumbnai2l.png
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
T3syncro 991
Δημοσιεύσεις: 355
Εγγραφή: Τετ 08 Απρ 2015 3:27 pm

Re: Τοποθέτηση εργάτη σε Τ3 Syncro

Δημοσίευση από T3syncro 991 »

Οχι . Ειναι φωτο απο κατω με λεπτομερειες ,μεγαλες καθαρες εικονες .Τις εχω αποθηκευμενες ,αλλα ????
Άβαταρ μέλους
T3syncrocamper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 2083
Εγγραφή: Δευ 25 Ιούλ 2011 3:06 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Τοποθέτηση εργάτη σε Τ3 Syncro

Δημοσίευση από T3syncrocamper »

Δημήτρη άκου τη διαδικασία για να ανεβάσεις εικόνες:
-Αφού την βρείς κάπου την αποθηκεύεις στο κομπιούτερ σου
-Όταν θέλεις να την ανεβάσεις στο φόρουμ, κάτω από το πλαίσιο της απάντησης (όχι στην γρήγορη, στην πλήρη) γράφει "Συνημμένα". Πατάς εκεί, μετά "Πρόσθεση αρχείων", την βρίσκεις, διπλό κλικ και την φορτώνει στο φόρουμ. Για να την βάλει στην δημοσίευσή σου, πατάς "Προβολή στη δημοσίευση" και ….. έγινε. Για δοκίμασε;
Born to ruuuunnn!!!!
T3syncro 991
Δημοσιεύσεις: 355
Εγγραφή: Τετ 08 Απρ 2015 3:27 pm

Re: Τοποθέτηση εργάτη σε Τ3 Syncro

Δημοσίευση από T3syncro 991 »

Εχω αποθηκευμενες πανω απο 7000 φωτο εκ των οποιων πολλες ειναι σπανιες και δεν τις βρισκεις πουθενα ,γιατι τις εχουν αποσυρει οπως τις συγκεκριμενες που θελω να ανεβεσω .Δυστυχως ειμαι στο λ και ο ,λο ,λ και α λα , ολο μαζι ΛΟΛΑ !!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
T3syncrocamper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 2083
Εγγραφή: Δευ 25 Ιούλ 2011 3:06 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Τοποθέτηση εργάτη σε Τ3 Syncro

Δημοσίευση από T3syncrocamper »

Ξέρω ότι είσαι … ζωντανή εγκυκλοπαίδεια!!! Λίγη επιμόρφωση στην σύγχρονη τεχνολογία χρειάζεσαι :-D Σύντομη, όσο διαρκεί ένα καφεδάκι ;)
Born to ruuuunnn!!!!
Άβαταρ μέλους
t3 syncro tool
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3124
Εγγραφή: Πέμ 29 Δεκ 2011 10:20 am
Τοποθεσία: Αθήνα-Ν.Ιωνία
Επικοινωνία:

Re: Τοποθέτηση εργάτη σε Τ3 Syncro

Δημοσίευση από t3 syncro tool »

T3syncrocamper έγραψε: Σάβ 19 Οκτ 2019 1:23 pm Σε αυτή την περίπτωση Μπάμπη, τον έχεις πάντα μπλοκαρισμένο, και το αμόλημα γίνεται με υπομονή, με την ταχύτητα που σου δίνει ο εργάτης (ίδια με το τράβηγμα). Εκτός από τον χρόνο, χάνεις και ρεύμα μπαταρίας. Δεν μπορείς να τάχεις όλα, δυστυχώς! Με κρυμμένο τον εργάτη όμως είσαι νόμιμος, περνάς ΚΤΕΟ και δεν έχεις συνέπειες σε περίπτωση ατυχήματος...
Ναί το ξέρω και αυτό λέω μιάς και ο εργάτης τρώει πάααααρα πολύ ρεύμα. φαντάσου να τον ξετυλίξεις κι όλας μηχανικά. :o :o
Για δεύτερη μεγάλη μπαταρία και ειδικά τζέλ που θέλει ο εργάτης γιατί τραβάει πολλά amber, και κοντά στον εργάτη ε?......έχεις υπολογίσει?
Εγώ να φανταστείς οτι έχω εργάτη και δέν τον βάζω πάνω γιατί στοιχίζει μιά μικρή περιουσία, άν θέλεις να κάνεις σοβαρή δουλειά, η εγκατάσταση τα ηλεκτρολογικά και η μπαταρία.
Πάρε με τηλέφωνο κάποια στιγμή να μιλήσουμε και να σου δώσω τηλέφωνο ανθρώπου που ασχολείται με αυτά και έχουν δεί πολλά τα μάτια του, να μιλήσεις και με αυτόν, να σου δώσει μερικές κατευθύνσεις και άν θέλεις το προχωράς.
Volkswagen. Turning owners into mechanics for over 50 years....!!!!!!!!!!!!
T3 Syncro 14" 2.1 DJ
Άβαταρ μέλους
syncro16gr
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1166
Εγγραφή: Τρί 26 Ιούλ 2011 11:37 am
Τοποθεσία: Κέρκυρα
Επικοινωνία:

Re: Τοποθέτηση εργάτη σε Τ3 Syncro

Δημοσίευση από syncro16gr »

Μπορείς να βάλεις από μέσα ράουλα και απ' έξω γλυσιέρα:
picture-1.jpg
Προσοχή στο μπροστινό δοκάρι: Βασικοί λόγοι ευστάθειας και ακαμψίας! Αν κοπεί πρέπει να ενισχυθεί κατάλληλα!
picture-38.jpg
Όμορφος Ολλανδός!
syncromaurice.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Εικόνα
Caravelle CL Syncro16" Camper από το 2003.
"ο κόσμος δεν αλλάζει με κουβέντες, δεν άλλαξε ποτέ με προσευχές..."
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”