Ένα δημόσιο ευχαριστώ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
magiolino
Δημοσιεύσεις: 605
Εγγραφή: Κυρ 11 Μαρ 2012 8:28 pm

Ένα δημόσιο ευχαριστώ

Δημοσίευση από magiolino »

Είχα την ανάγκη τον τελευταίο καιρό να πω ένα δημόσιο ευχαριστώ σε κάποια άτομα που με βοήθησαν ο καθένας με τον τρόπο του αν και δεν με γνώριζε κανένας.

Ευχαριστώ λοιπόν τον φίλο Δημήτρη (Βόλος) που απο την αρχή της αναζήτησης ενός βαν μεχρι και τώρα με βοήθαει σε οτιδήποτε.
Προσφέρθηκε να μου χαρίσει ένα μοτέρ σε περίπτωση που το χρειαζόμουν και γενικότερα μπήκε στην διαδικασία να ψάχνει κάποια ανταλλακτικά που έτυχε να χρειαστώ.


Ευχαριστώ τον φίλο Μπάμπη (ένας είναι ο Μπάμπης) που έψαχνε μαζί με μένα το πολυπόθητο βαν και όπου έβρισκε κάτι έστελνε τις ανάλογες πληροφορίες....κάτι σαν ντεντεκτιβ ;)


Ευχαριστώ τον Δημήτρη τον Σαλονικιό (syncrocamper) που μου έδωσε τις λευκές ζαντούλες που τώρα κυκλοφορεί ο Φρίξος και γενικά για την φιλικότατη συμπεριφορά και παρέα που κάναμε.
Δημήτρη έχεις και ένα ευχαριστώ απο τον μικρό που το χάρισες εκείνο το φορτηγάκι και το έχει λιώσει στο παιχνίδι :-D


Ευχαριστώ τον Σπύρο που με τη δική του χορηγία βρήκαν θέση τα τάσια πάνω στις ζάντες του Δημήτρη και έτσι έδεσε το γλυκό.
Σπύρο χρωστάω χάρη! ;)


Ευχαριστώ τον Ανδρέα (topaz) που αν και μου βρήκε ένα βανάκι δεν το πρόλαβα με διαφορά στήθους και με τις γνώσεις του πάνω σε αρκετά θέματα που με απασχολούσαν...αν τον δει κάποιος ας τα μεταφέρει αυτά.


Ευχαριστώ τον Θέμη για την βοήθεια τις πληροφορίες στην κατασκευή του πατώματος laminate :)
Θέμη δεν πέρασα τελικά laminate αλλα μου έμειναν οι γνώσεις.


Ευχαριστώ όλους αυτούς που αν και δεν είχα βαν και γενικότερα δεν με γνώριζαν βοηθούσαν με τις γνώσεις τους.


Ελπίζω να βρεθούμε στη φθινοπωρινή παιδιά!
Εικόνα
dimitris_volos
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3169
Εγγραφή: Τρί 26 Ιούλ 2011 11:35 am
Τοποθεσία: volos
Επικοινωνία:

Re: Ένα δημόσιο ευχαριστώ

Δημοσίευση από dimitris_volos »

Να εισαι καλα και να χαιρεσαι το βανακι σου φιλε! Ελπιζω να τα π(ι)ουμε συντομα απο κοντα :)
...my name is Cooled, Air Cooled.

IGNORANCE IS THE MOTHER OF ADVENTURE
Άβαταρ μέλους
BUS1988
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 2337
Εγγραφή: Τρί 26 Ιούλ 2011 5:59 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ένα δημόσιο ευχαριστώ

Δημοσίευση από BUS1988 »

Νάσαι καλά, εσύ, η οικογένεια σου και το βανάκι σου και κανόνισε να σε δούμε στη Φθινοπωρινή!
Άβαταρ μέλους
t3 syncro tool
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3124
Εγγραφή: Πέμ 29 Δεκ 2011 10:20 am
Τοποθεσία: Αθήνα-Ν.Ιωνία
Επικοινωνία:

Re: Ένα δημόσιο ευχαριστώ

Δημοσίευση από t3 syncro tool »

Να σαι καλά Άρη. Ελπίζουμε να σε δούμε στην φθινοπωρινή να σε γνωρίσουμε απο κοντά.
Volkswagen. Turning owners into mechanics for over 50 years....!!!!!!!!!!!!
T3 Syncro 14" 2.1 DJ
Άβαταρ μέλους
T3syncrocamper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 2083
Εγγραφή: Δευ 25 Ιούλ 2011 3:06 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ένα δημόσιο ευχαριστώ

Δημοσίευση από T3syncrocamper »

Είπαμε: "ένας για όλους και όλοι για έναν"
Born to ruuuunnn!!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ”