T3 1.6 td άδεια I.X. 9θέσιο+ Syncro project

Άβαταρ μέλους
Jimmu
Δημοσιεύσεις: 256
Εγγραφή: Κυρ 24 Σεπ 2017 1:26 am

T3 1.6 td άδεια I.X. 9θέσιο+ Syncro project

Δημοσίευση από Jimmu »

Το βάζω πρώτα εδώ πριν το ανεβάσω στο car έτσι ώστε να πιάσει τόπο ο κόπος και να πάει σε «καλά χέρια». Πωλείται T3 1.6 turbodiesel (JX) με άδεια 9θέσιου Ι.Χ. Το αυτοκίνητο μπορείτε να το δείτε στο θρεντ “Fender Ketchup” στο φόρουμ (https://vwbusclub.gr/viewtopic.php?f=15&t=1542" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;). Θα δοθεί ΜΟΝΟ μαζί με το syncro το οποίο αγόρασα για να κάνω τη μετατροπή. Το syncro έχει πλήρη εξοπλισμό τροχόσπιτου ( έπιπλα,ψυγείο-κουζίνα γκαζιού,webasto κτλ) , άδεια 1,6 diesel αγροτικού και μπορείτε επίσης να το δείτε στο συγκεκριμένο θρεντ που ανέφερα.
Τα αυτοκίνητα θα δοθούν ΜΟΝΟ ΜΑΖΙ και τα δύο και με ότι πράγματα έξτρα έχω(4αδα 15” ζάντες Mercedes κτλ ) προκειμένου να ολοκληρώσει κάποιος το project που δυστυχώς για διάφορους λόγους εγώ πρέπει να εγκαταλείψω. Η τιμή και για τα 2 είναι 11.500€ και είναι αδιαπραγμάτευτη.-
Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να στείλει π.μ. εδώ ή τηλέφωνο στο 6948045666 (Θωμάς).Θα περιμένω περίπου ένα δεκαήμερο πριν ανεβάσω την αγγελία στο car.gr.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Jimmu την Δευ 05 Νοέμ 2018 6:23 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
T3syncrocamper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 2083
Εγγραφή: Δευ 25 Ιούλ 2011 3:06 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: T3 1.6 td άδεια I.X. 9θέσιο+ Syncro project

Δημοσίευση από T3syncrocamper »

:( :( :( (λυπάμαι που το αποχωρίζεστε) και :evil: :evil: :evil: (θυμώνω για τους λόγους, κι ας μην τους ξέρω)
Born to ruuuunnn!!!!
dimitris_volos
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3169
Εγγραφή: Τρί 26 Ιούλ 2011 11:35 am
Τοποθεσία: volos
Επικοινωνία:

Re: T3 1.6 td άδεια I.X. 9θέσιο+ Syncro project

Δημοσίευση από dimitris_volos »

:o :( ...
...my name is Cooled, Air Cooled.

IGNORANCE IS THE MOTHER OF ADVENTURE
Άβαταρ μέλους
sotyanif
Δημοσιεύσεις: 2015
Εγγραφή: Δευ 25 Ιούλ 2011 7:02 pm
Τοποθεσία: Αρχάνες,Κρήτη

Re: T3 1.6 td άδεια I.X. 9θέσιο+ Syncro project

Δημοσίευση από sotyanif »

Θωμά :?: :shock:
Η Φύση ,είναι το ΣΠΙΤΙ μας!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Jimmu
Δημοσιεύσεις: 256
Εγγραφή: Κυρ 24 Σεπ 2017 1:26 am

Re: T3 1.6 td άδεια I.X. 9θέσιο+ Syncro project

Δημοσίευση από Jimmu »

Αφήστε τα :( :o :shock: :?: :!: ......και προωθήστε το μνμ και στη σελίδα του φόρουμ στο fb γιατί η Κωνσταντίνα αρνείται απλά να το κάνει :lol: .Anyways,έτσι είναι τα πράγματα και για μένα δεν ήταν μια βιαστική απόφαση αλλά κάτι που έχω σκεφτεί πολύ καλά. Εντάξει θα την πω την αμαρτία μου,την έσβησα μια φορά την αγγελία γιατί είχα κάποιες αναστολές και ενδοιασμούς αλλά όχι πια.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
t3 syncro tool
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3124
Εγγραφή: Πέμ 29 Δεκ 2011 10:20 am
Τοποθεσία: Αθήνα-Ν.Ιωνία
Επικοινωνία:

Re: T3 1.6 td άδεια I.X. 9θέσιο+ Syncro project

Δημοσίευση από t3 syncro tool »

Πολύ καλά έκανες και το έβαλες πρώτα εδ'ω το αμάξι.
Έχω βαρεθεί να βάζουν αυτοκίνητα στο ΦΒ και να τα πέρνουν άσχετοι και έμποροι μόνο και μόνο για να βγάλουν χρήματα.
Άστο λίγο εδώ και άν δέν βρεθεί κανένας τότε το ανεβάζουμε στο ΦΒ και στο car.
Volkswagen. Turning owners into mechanics for over 50 years....!!!!!!!!!!!!
T3 Syncro 14" 2.1 DJ
Άβαταρ μέλους
Jimmu
Δημοσιεύσεις: 256
Εγγραφή: Κυρ 24 Σεπ 2017 1:26 am

Re: T3 1.6 td άδεια I.X. 9θέσιο+ Syncro project

Δημοσίευση από Jimmu »

t3 syncro tool έγραψε:Πολύ καλά έκανες και το έβαλες πρώτα εδ'ω το αμάξι.
Έχω βαρεθεί να βάζουν αυτοκίνητα στο ΦΒ και να τα πέρνουν άσχετοι και έμποροι μόνο και μόνο για να βγάλουν χρήματα.
Άστο λίγο εδώ και άν δέν βρεθεί κανένας τότε το ανεβάζουμε στο ΦΒ και στο car.
Συμφωνώ απόλυτα και γι' αυτό κι έπραξα έτσι.Εξάλλου όπως έχω ξαναπεί εκτιμώ βαθύτατα τα Φόρουμς κι απεχθάνομαι το ΦΒ. Πάραυτα περιορίζω το διάστημα πριν ανέβει στο car.gr στο 10ήμερο μιας και έχω ήδη βρει το επόμενο. ;)
Ο μόνος λόγος που ανέφερα την προώθηση στη σελίδα του Φόρουμ στο ΦΒ είναι γιατί, όπως και να το κάνεις, η ομάδα εκεί δεν είναι τόσο "απρόσωπη" όσο η ιστοσελίδα του Car.gr, αν και -κακώς,κατά τη γνώμη μου- έχει παραγκωνίσει τη χρήση και τη χρηστικότητα του Φόρουμ.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
T3syncrocamper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 2083
Εγγραφή: Δευ 25 Ιούλ 2011 3:06 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: T3 1.6 td άδεια I.X. 9θέσιο+ Syncro project

Δημοσίευση από T3syncrocamper »

Jimmu έγραψε: Συμφωνώ απόλυτα και γι' αυτό κι έπραξα έτσι.Εξάλλου όπως έχω ξαναπεί εκτιμώ βαθύτατα τα Φόρουμς κι απεχθάνομαι το ΦΒ. Πάραυτα περιορίζω το διάστημα πριν ανέβει στο car.gr στο 10ήμερο μιας και έχω ήδη βρει το επόμενο. ;)
Ο μόνος λόγος που ανέφερα την προώθηση στη σελίδα του Φόρουμ στο ΦΒ είναι γιατί, όπως και να το κάνεις, η ομάδα εκεί δεν είναι τόσο "απρόσωπη" όσο η ιστοσελίδα του Car.gr, αν και -κακώς,κατά τη γνώμη μου- έχει παραγκωνίσει τη χρήση και τη χρηστικότητα του Φόρουμ.

Για τα καλά σου λόγια θα παραμείνεις επίτιμο μέλος του κλάμπ (κι ας μην είναι VW το επόμενο)!


ΥΓ. Τί έχει γίνει εκεί στα Γιάννενα και πουλάτε; Κολλήσατε κανέναν άλλο ιό; Υπάρχει; Γιατί εγώ νόμιζα ότι το τρανσπορτοϊός είναι ανίκητος;
Born to ruuuunnn!!!!
Άβαταρ μέλους
Jimmu
Δημοσιεύσεις: 256
Εγγραφή: Κυρ 24 Σεπ 2017 1:26 am

Re: T3 1.6 td άδεια I.X. 9θέσιο+ Syncro project

Δημοσίευση από Jimmu »

Έλα μου ντε?Αξίζει να πω πως δεν προηγήθηκε καμία κουβέντα μεταξύ μας πριν την αναγγελία των αγγελιών! :lol:
Σήμερα μίλησα με τον Κώστα στο τηλέφωνο και τα ίδια λέγαμε σχετικά με τρανσπορτεροϊό κτλ.Κι απ'ότι είδα στο car βγήκε κι άλλο ένα "σετάκι" syncro βενζίνη κι ένα westfalia λέει η αγγελία μαζί!Χαμός!!! :lol:

Υ.Γ. Τα είδα τα "κόλπα" με τα αυτοκόλλητα σήματα VW σε toyota, σε opel κτλ στη συγκέντρωση και να πω την αλήθεια πολύ τα χάρηκα!Η "βανοκατάσταση" είναι το μικρόβιο από το οποίο κανείς δε μπορεί να απαλλαγεί πιστεύω.To transporter είναι ταυτισμένο μ' όλη αυτή φάση και το όνομά του στο vanlife community είναι αντίστοιχο με το όνομα "black&decker" στα δραπανοκατσάβιδα!Η αλήθεια είναι πως, τουλάχιστον στα δραπανοκατσάβιδα, υπάρχουν και καλύτερες επιλογές... ;)
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
sotyanif
Δημοσιεύσεις: 2015
Εγγραφή: Δευ 25 Ιούλ 2011 7:02 pm
Τοποθεσία: Αρχάνες,Κρήτη

Re: T3 1.6 td άδεια I.X. 9θέσιο+ Syncro project

Δημοσίευση από sotyanif »

Στο car δεν βλέπω κάτι,στην σελίδα μας στο facebook έχει κάτι τέτοιο!
Ναι ,υπάρχουν και οι αποκρύψεις στις μάρκες.....
Η έννοια είναι"όπου γής πατρίς'...χωρίς να προβάλλω η προσβάλω την έννοια του ταξιδευτή,προσθέτω εγώ! ;)
Η Φύση ,είναι το ΣΠΙΤΙ μας!

Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΠΩΛΗΣΗ-ΖΗΤΗΣΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ”