πωλειται Τ3

spyros
Δημοσιεύσεις: 800
Εγγραφή: Τρί 02 Αύγ 2011 11:08 am
Τοποθεσία: βολος κατω λεχωνια προς καρναγιο

πωλειται Τ3

Δημοσίευση από spyros »

πωλειται Τ3 1984 μοντ με σταθερη οροφη 1,9 1Υ σασμαν 5αρι στην αδεια του ειναι 1600 CS ειναι σε ακετα καλη κατασταση με πολυ καλη επιπλωση της dipa η τιμη του ειναι 4000ε το εχω εδω στη Γερμανια οπου κατοικω και θα ειμαι στην Ελλαδα απο 28 ιουνιου εως 29 ιουλιου 004982714282208 ειναι το σταθερο τηλ . δεν μου ειναι καθολου ευχαριστη αυτη η κινηση αλλα ευχομαι οτι θα πεσει σε καλα χερια
FREE CAMPER
Άβαταρ μέλους
sotyanif
Δημοσιεύσεις: 2015
Εγγραφή: Δευ 25 Ιούλ 2011 7:02 pm
Τοποθεσία: Αρχάνες,Κρήτη

Re: πωλειται Τ3

Δημοσίευση από sotyanif »

Σπύρο ζόρικη απόφαση......
Θα το αντικαταστήσεις με κάτι άλλο;
Το τουτού Έχει ελληνική άδεια;
Ι.Χ. η αυτοκινούμενο ;χλμ κινητήρα;
Καμία φωτό;
Έχω γνωστό μου που ενδιαφέρεται
Η Φύση ,είναι το ΣΠΙΤΙ μας!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
BUS1988
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 2337
Εγγραφή: Τρί 26 Ιούλ 2011 5:59 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: πωλειται Τ3

Δημοσίευση από BUS1988 »

Σπύρο καλοπούλητο σου εύχομαι.
Θα πάρεις κάτι άλλο?
Στείλε φωτό να τις ανεβάσω και στο Βουλγαρικό φόρουμ.
Άβαταρ μέλους
vagel2009
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: Σάβ 10 Ιαν 2015 10:50 pm
Τοποθεσία: Φιλιππιαδα-Πρεβεζα

Re: πωλειται Τ3

Δημοσίευση από vagel2009 »

Σπυρο είναι λυπηρο να παιρνει κανεις μια τετοια αποφαση
Πες μας λεπτομέρειες για την αδεια που εχει αυτοκινουμενο η Ι.Χ. και βαλε και καμμια φωτο να το δουμε Πιστευω πως θα υπαρξει αρκετο ενδιαφερον
Quattro AWD anytime, anywhere
Οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
spyros
Δημοσιεύσεις: 800
Εγγραφή: Τρί 02 Αύγ 2011 11:08 am
Τοποθεσία: βολος κατω λεχωνια προς καρναγιο

Re: πωλειται Τ3

Δημοσίευση από spyros »

εχει ελληνικες πινακιδες αδεια αυτοκινουμενου οικισκου δεν ξερω τα χλμ του κινητηρα μετα την αλλαγητου κινητηρα, περσυ το καλοκαιρι καινουργια λαστιχα 4εποχων απο τοτε εχει κανει 6χιλ χλμ, εδω στη Γερμανια δεν το κυκλοφορω το σααμν ειναι 5αρι απο βενζινοκινητηρα ο κινητηρας ειναι ο 1Υ 1900cc με 64 αλογα κινειται πολυ καλα στο δρομο τελικη ταχυτητα με gps 125xλμ στις ανηφορες ομως δεν κινειται σαν τουρμπο αλλα λιγο πιο αργα εχει καταναλωση καπου στα 8,5λιτρα στα 100χλμ απο σκουριες εχει πολυ ελαχιστες που ακομη και σε γερμανικο κτεο που εγινε ελεγχος δεν εγινε καμμια παρατηρηση εχει σχαρα ποδηλατων που εχει και μπαγκαζιερα επανω επισης δυο βεσεις προεκταση σασιακριβως κατω απο τον πισω προφυλακτηρα η μια ειναι πτυσομενη η επιπλωση ειναι πολυ καλη εχω προσθεσει και αλλα ντουλαπια ολες οι συσκευες λειτουργουν το κλασσικο ψυγειο η θεμανση τρουμα 1800 με θερμοστατη κουζινακι με δυο ματια αντλια νερου υδροστατικη δεξαμενη νερου 40λιτρα δυο δεξαμενες για βρωμικα νερα κατω στο σασι, κοτσαδουρα, σταθερη μεγαλη οροφη αλλα ειναι με πολυ καλη αεροδυναμικη δυναμο εχει 90αμπερ με διακοπτες για επιλογη φοτρσης και της μπαταρις του σπιτιου το καθισμα του συνοδηγου ειναι περιστρεφομενο επισης εχει και πολλα ΑΝΕΜΙΣΗΡΑΚΙΑ το απογευμα θα προσθεσω και φωτο σκεφτομαι να παρω μεγαλο αυτοκινουμενο γιατι αυτο δεν μας χωραει κατι μεχρι 7 μετρα με κρεβατοκαμαρα τραπεζαρια και ντουζιερα και οτι αλλο μπορει να χωρεσει παντα ημουν υπρβολικος στο φορτωμα
FREE CAMPER
Dadis
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τετ 05 Απρ 2017 7:43 pm

Re: πωλειται Τ3

Δημοσίευση από Dadis »

Καλησπέρα και από εμένα. Ενδιαφέρομαι για το τ3.Θα ήθελα να επικοινωνήσουμε, ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
spyroskourias
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Πέμ 16 Οκτ 2014 8:53 pm

Re: πωλειται Τ3

Δημοσίευση από spyroskourias »

Ενδιαφέρομαι συνονόματε. Θα ήθελα φωτό αν γινεται. Φυσικα αν βρεθεις Βολο, ουτε συζητηση οτι θα το δω απευθειας από κοντα αν ισχυει η τοποθεσια του προφιλ σου.
If it ain't broken don't fix it!
spyros
Δημοσιεύσεις: 800
Εγγραφή: Τρί 02 Αύγ 2011 11:08 am
Τοποθεσία: βολος κατω λεχωνια προς καρναγιο

Re: πωλειται Τ3

Δημοσίευση από spyros »

η τοποθεσια ισχυει ξεκιναω την αδεια μου την ερχομενη Πεμπτη και στη συνεχεια για Βαλκανικη στη Βουλγαρια μετα θα ταπουμε με τσιπουρα στο Βολο!
FREE CAMPER
spyros
Δημοσιεύσεις: 800
Εγγραφή: Τρί 02 Αύγ 2011 11:08 am
Τοποθεσία: βολος κατω λεχωνια προς καρναγιο

Re: πωλειται Τ3

Δημοσίευση από spyros »

Dadis έγραψε:Καλησπέρα και από εμένα. Ενδιαφέρομαι για το τ3.Θα ήθελα να επικοινωνήσουμε, ευχαριστώ.
6981088992 ειναι το κινητο το ελληνικο θα λειτουργει απο την επομενη Πεμπτη το σταθερο το γραφω στην πρωτη ανακοινωση ευχαριστω κι εγω για το ενδιαφερον
FREE CAMPER
spyros
Δημοσιεύσεις: 800
Εγγραφή: Τρί 02 Αύγ 2011 11:08 am
Τοποθεσία: βολος κατω λεχωνια προς καρναγιο

Re: πωλειται Τ3

Δημοσίευση από spyros »

19263833_10209534809307375_1336421805_o.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
FREE CAMPER
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΠΩΛΗΣΗ-ΖΗΤΗΣΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ”