Ζητήται Τ3 επαγελματικό

Άβαταρ μέλους
Login
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Σάβ 25 Μαρ 2017 5:17 pm

Ζητήται Τ3 επαγελματικό

Δημοσίευση από Login »

Καλησπέρα.
Ενδιαφέρομαι να γίνω κάτοχος του 1ου μου βαν της οικογένειας  vw.
Σκέφτομαι για Τ3.Αν ξέρει κάποιοσ κάποιον ας έρθει σε επαφή μαζί μου.

Ευχαριστώ!! :)
Άβαταρ μέλους
kozagio
Δημοσιεύσεις: 451
Εγγραφή: Τετ 17 Σεπ 2014 5:55 pm
Τοποθεσία: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ

Re: Ζητήται Τ3 επαγελματικό

Δημοσίευση από kozagio »

Login έγραψε:Καλησπέρα.
Ενδιαφέρομαι να γίνω κάτοχος του 1ου μου βαν της οικογένειας  vw.
Σκέφτομαι για Τ3.Αν ξέρει κάποιοσ κάποιον ας έρθει σε επαφή μαζί μου.

Ευχαριστώ!! :)
Καλώς τον φίλο. Καλό θα ήταν να μας πεις δύο λόγια για σένα στην ανάλογη ενότητα. Τώρα όταν λέμε Τ3 υπάρχουν πολλές επιλογές. Υπάρχει Τ3 με 1000 ευρώ και με 15000 ευρώ υπάρχουν δικηνιτα και τετρακίνητα , βενζίνη ή πετρέλαιο, θα είναι για επαγγελματική χρήση ή εκδρομική ;
tomy
Δημοσιεύσεις: 157
Εγγραφή: Δευ 10 Οκτ 2016 2:13 pm

Re: Ζητήται Τ3 επαγελματικό

Δημοσίευση από tomy »

Login έγραψε:Καλησπέρα.
Ενδιαφέρομαι να γίνω κάτοχος του 1ου μου βαν της οικογένειας  vw.
Σκέφτομαι για Τ3.Αν ξέρει κάποιοσ κάποιον ας έρθει σε επαφή μαζί μου.

Ευχαριστώ!! :)
Καλώς όρισες . Car έψαξες ? Δες αυτό https://www.car.gr/8223310-volkswagen-t3-transporter Πολύ προσεγμένο.
Άβαταρ μέλους
Login
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Σάβ 25 Μαρ 2017 5:17 pm

Re: Ζητήται Τ3 επαγελματικό

Δημοσίευση από Login »

Καλημέρα.
Το επάγγελμα μου είναι ηχολήπτης.και κάνω πολλα ντοκιμαντέρ με την δουλεία μου.(τώρα κάνω μια εκπομπή που λέγεται στον δρόμο με ένα Τ2)
Άρα το θέλω με ένα σμπάρο 2 τριγώνια!!!το 60% θα είναι για δουλεία και το 40% για διακοπές.
Σίγουρα θα ήθελα το 4χ4 αλλά το μπάτζετ μου(3000-3500) δεν είναι τόσο καλό τώρα.
Στο καρ έχω ψάξει και παντού.αυτό που μου έδειξες τομυ το έχει κλείσει και θα ξέρει σίγουρα σε καμια 20ριά μέρες.
Με τον καίρο θα ρίξω λεφτάκια στο αμάξι και θα το φτιάξω,αλλά προς το παρόν το θέλω σε καλή κατάσταση να μπορει να βγει στον δρόμο και όχι να πάει στον μάστορα.:)
Ένας φίλος μου είπε ότι πουλάει ένα Τ4 συνκρο 4χ4 στα 3500 περίπου,αλλά πιστεύω οτι θέλει κανα 1500 να φτιαχτεί χώρις βαψίματα και εξωτερική φροντίδα.Η γνώμη σας γι αυτό?Είναι πρώην ασθενοφόρο.

Ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
kozagio
Δημοσιεύσεις: 451
Εγγραφή: Τετ 17 Σεπ 2014 5:55 pm
Τοποθεσία: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ

Re: Ζητήται Τ3 επαγελματικό

Δημοσίευση από kozagio »

Αχ αχ αχ ...... Λοιπόν αρχίζουμε! Επειδή έχω και από τα δύο (Τ3 και Τ4) έχω να σου πω ότι δεν έχουν καμία σχέση μεταξύ τους. Για μένα το Τ3 είναι πολύ μπροστά , έχει αυτό το κάτι που σε τραβάει. Στην ουσία τώρα το Τ4 στο δρόμο είναι τρένο , εκτός δρόμου οι δυνατότητες είναι περιορισμένες . Αν είναι για off road καταστάσεις σίγουρα Τ3 , οι δυνατότητες του είναι μεγάλες .Το Τ4 αν δεν είναι καλό μηχανικά τότε θέλει πολλά . Όχι ότι το Τ3 δεν θέλει αλλά αν κάνεις τις σωστές επιλογές στις επισκευές τότε θα έχεις όχημα για ποοοοοολλα χρόνια . Για δουλειά θα έπαιρνα Τ4 για το κέφι μου Τ3.
dimitris_volos
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3169
Εγγραφή: Τρί 26 Ιούλ 2011 11:35 am
Τοποθεσία: volos
Επικοινωνία:

Re: Ζητήται Τ3 επαγελματικό

Δημοσίευση από dimitris_volos »

Login έγραψε:Κ...(τώρα κάνω μια εκπομπή που λέγεται στον δρόμο με ένα Τ2).
α, εσυ λοιπον εισαι η αιτια που με εχουν ζαλισει με το ''το πουλας?'' για το Τ2 μου... :twisted: :twisted:
...my name is Cooled, Air Cooled.

IGNORANCE IS THE MOTHER OF ADVENTURE
Άβαταρ μέλους
BUS1988
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 2337
Εγγραφή: Τρί 26 Ιούλ 2011 5:59 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ζητήται Τ3 επαγελματικό

Δημοσίευση από BUS1988 »

Καλώς μας ήρθες και με το καλό να βρεις το βανάκι των ονείρων σου.
Τ3 θα σε συμβούλευα, οι δυνατότητες του εκτός δρόμου σε άλλο επίπεδο σε σχέση με το Τ4 (ακόμα και του δικούνητου), το Τ4 βέβαια στο δρόμο υπερτερεί, είναι πιο "αυτοκίνητο", αλλά το Τ3 έχει μια γοητεία που λείπει από το Τ4.
Άβαταρ μέλους
T3syncrocamper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 2083
Εγγραφή: Δευ 25 Ιούλ 2011 3:06 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ζητήται Τ3 επαγελματικό

Δημοσίευση από T3syncrocamper »

Καλώς βρεθήκαμε Login (πες μας το όνομά σου για να μη σε λέμε....Login)
Για τα λεφτά που διαθέτεις αν έβρισκες ένα Τ3 απλό (όχι 4Χ4) με πετρέλαιο θάταν καλή λύση πιστεύω (γιατί όπως έγραψαν και άλλοι, το Τ3 είναι μπροστά κι ας έχει τη μηχανή πίσω ;) ).
Για δες αυτό: https://www.car.gr/9651643-volkswagen-t3. Ίσως να μπορείς να το πάρεις αν είσαι επιχείρηση τηλεοπτικό συνεργείο (πρέπει να ρωτήσεις)
Γιατί όμως αποκλείεις και ένα Τ2 κλούβα; Αφού φαντάζομαι το ξέρεις το αμάξι, ποιο ρετρό και με τις ίδιες δυνατότητες με το Τ3 (τι λές Τσιάνος;). Νομίζω ότι με τα ίδια λεφτά βρίσκεις ένα καλό (κλούβα ε, όχι ΙΧ)
Δεν ξέρω από πού είσαι, αλλά στη Θεσσαλονίκη υπάρχουν 2 μαντράδες αδέλφια που έχουν αρκετά Τ3 (Τερζής Θόδωρος: τηλ. 2310473179 και Τερζής Γιάννης: 2310312276). Δε χάνεις να τους ρωτήσεις.
Καλό ψάξιμο και καλή τύχη
Born to ruuuunnn!!!!
Άβαταρ μέλους
Login
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Σάβ 25 Μαρ 2017 5:17 pm

Re: Ζητήται Τ3 επαγελματικό

Δημοσίευση από Login »

Σταύρος λέγομαι.
Μάλλον για Τ3 θα πάω για πολλούς λόγους και κυρίως για την εμφάνηση του!!!:)
Υπάρχει ένα παράθυρο όπου δικαιλογεί τα παράθυρα στην δουλεία μου αλλά είναι πονοκέφαλος.και αν σταματήσουν πρέπει να δίνεις αρκετές εξηγήσεις.Επίσης λόγο ότι θα έχω μέσα και μηχανήματα κάποιες φορές καλύτερα να είναι κλούβα να μην φαίνεται τίποτα.
Με αέριο είναι καλή φάση?Επίσης ξέρει κανείς πόσο κοστίζει να του βάλω υδραβλικό τιμόνι?

δημητρής_βόλος συγνώμη για την αναστάτωση!!!!!!!:)
Άβαταρ μέλους
Login
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Σάβ 25 Μαρ 2017 5:17 pm

Re: Ζητήται Τ3 επαγελματικό

Δημοσίευση από Login »

Να κάνω και άλλη μια ερώτηση:
Αν βρω ένα Τ3 παλιό με 1000ε με καλό σασί,περίπου πόσο θα μου πάει μια ανακατασκεύη? Σίγουρα με άλλο μοτέρ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΠΩΛΗΣΗ-ΖΗΤΗΣΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ”